Jak co roku o tej porze, tak i teraz odbył się w naszej szkole koncert szkolny promujący naszych młodych artystów. Wystąpiły Pikolaki, chór Moniuszko i soliści.
![]() |
| Julia |
![]() |
| Lena |
![]() |
| Zosia |
![]() |
| Blanka |
![]() |
| Julia |
![]() |
| Michał |
![]() |
| Laura |
![]() |
| p.Piotr i połączone chóry |
![]() |
| Gustaw |
![]() |
| Lidka |
![]() |
| Mikołaj |
![]() |
| Leon |
![]() |
| Aniela i Pikolaki |
![]() |
| Tymoteusz |
![]() |
| Małgosia |
![]() |
| Amelia i Alicja |
![]() |
| Agata |




















Brak komentarzy:
Prześlij komentarz